Erce Madencilik 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan bir firmadır. Mermerciliğin yanı sıra madencilik konusunda da çalışmaları bulunan firmanın, Malatya ilinde yer alan madenlerden çıkardığı taş ve mermeri yaşam alanları için kullanılabilir hale getirdiği görülür.

Bunun yanı sıra çeşitli faaliyet alanları bulunan firmanın doğal taşlardan ya da mermerden süs eşyaları dışında çeşitli üretimleri yaptığı görülmektedir. Su mermeri, traverten veya kayağantaşı bu ürünler arasındadır.

İzmir Bergama' da 28000 m2 alanda 5400 m2 si kapalı, Malatya'da 15000 m2 alanda Granit, Mermer faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu üretimler sırasında birinci sınıf malzemeler kullanılmasının yanı sıra profesyonel anlamda hizmet verilmektedir. Nitelikli çalışmalar aracılığı ile üretimi yapılan ürünler, işletmenin başarılı hizmetlerinin göstergesidir. Firma doğal taşa hayat verirken yaşam alanlarında ihtiyaç duyulacak tüm gereksinimler konusunda üstün bir çalışma anlayışına sahiptir.

Profesyonel anlamda verdiği hizmetlerinde geniş bir ürün gamına sahip olan Erce Madenciliğin sektörde başarılı çalışmaları ile yer aldığı görülmektedir. Büyüme hedeflerini daima ileriye doğru taşıyan firma koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı olarak hizmet vermektedir.

Malatya ve İzmir ilinde yer alan firmamızın dünya piyasalarında yerini alabilecek ve rekabet edebilecek kapasiteye sahiptir.